Cukrárna a kavárna URAL je již za svých více jak 40 let trvání tradiční a i se svým názvem se stala nedílnou součástí Domažlic a celého Chodského kraje. 
Díky svému umístění v historickém centru Domažlic a retro vzhledu je vyhledávanou cukrárnou a kavárnou pro mnoho lidí.
Můžete zde strávit chvilku u kávy s přáteli, nebo si zajít i na rychlé občerstvení. Výhodou je i bezbariérový přístup pro lidi na vozíku nebo pro maminky s kočárky. Samozřeimostí je i malý dětský koutek a WIFI. 

 

Velkou prioritou této cukrárny je vlastní výrobna. Tím si cukrárna zajišťuje nejen denně čerstvou nabídku veškerých výrobků, ale i výrobu podle původních receptur, které se zde předávají z generace na generaci. Samozřejmostí jsou objednávky dortů a cukroví pro malé rodinné oslavy, ale i pro velké svatební hostiny, rauty nebo podnikové večírky.

 

 

Pokud hledáte dárek pro své blízké, nebo známé i v tomto se můžete na nás obrátit. Můžete si vybrat buďto z již připravených dárkových košů, nebo si koš nechat připravit a vybrat si z nabízeného zboží.
Také různé dárkové balení pro muže i ženy, bonboniéry, luxusní čokolády, pralinky, žertovné cukrovinky, nebo i dětské balení lze najít v naší nabídce. U nás vždy najdete co potřebujete.